صنایع خم و برش مهدی

خدمات خم و برش و لیزر ورق.

صنایع خم و برش مهدی

فروش انواع ورق سیاه و روغنی.

ابزار آلات حرفه ای

صنایع خم و برش مهدی با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و نیروهای متخصص فنی توانسته. بهای تمام شده را برای مشتری با حفظ کیفیت محصول به پایین ترین قیمت برساند.

خدمات ۲۴ ساعته

صنایع خم و برش مهدی با برنامه ریزی و انجام سه شیفت کاری در طول شبانه روز توانسته سفارشات را با سرعت بیشتری به مشتریان تحویل دهد.

برش لیزری ورق فلزی

برش لیزری فلزات با توجه به استفاده از اشعه لیزر برای برش فلزات، تغییر دمای قطعه قبل و بعد از برش لیزر بسیار ناچیز می باشد. این امر باعث حفظ خواص مکانیکی و فیزیکی قطعه برش کاری و عدم ایجاد تغییرات گرمایی شده توسط لیزر می گردد.

سرعت بالا : باتوجه به توان بالا سورس لیزر ،دستگاه های لیزر سرعت بالا برای قطعات بسیار مناسب می باشند.

photo_2023-08-03_11-18-17

درباره ما

مجموعه خدمات خم و برش مهدی دارای بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه انواع خدمات برش لیزری، خم کاری، برش لیزر CNC، لیزر آهن، لیزر استیل، لیزر برنج و لیزر گالوانیزه می باشد. در واقع پارسه لیزر، خدمات کاملی برای تمام ورق های فلزی به مشتریان محترم ارائه می دهد. همچنین این مجموعه با در اختیار داشتن پرسنلی متخصص، کارآزموده و مجرب در زمینه برش لیزری همواره در ارایه خدمات بهتر و رضایتمندی مشتریان گام برداشته است.
67576t.png

تعرفه رقابتی.

بهره گیری از ماشین آلات مدرن و نیروهای متخصص

67576t.png

۴۰ سال سابقه.

نزدیک به چهار دهه سابقه خدمت

67576t.png

فروش متریال.

نمایندگی فروش انواع ورق ها

67576t.png

ابزارآلات حرفه ای.

مجهز به کلیه ماشین آلات قطعه زنی

خمکاری CNC فلزات

از جمله کاربرد های این فرآیند ایجاد انحنا در یک ورق و یا تبدیل آن به ناودانی های با مقطع U،V و در مواردی شکل های حلقوی می باشد. باتوجه به کاربرد روزافزون و وسیع این فرآیند در صنایع مختلف مواردی از قبیل صنایع خودرو سازی، صنایع هواپیمایی، صنایع نظامی، لوازم خانگی و…. می توان به اهمیت این فرآیند پی برد. در حال حاضر این مرکز مجهز به دستگاه های برک CNC بوده و در صورت نیاز به عملیات خمکاری، پس از تولید قطعات توسط دستگاه های لیزر و پانچ مطابق نقشه و به پشتوانه تجربه اپراتورها این پروسه قابل انجام خواهد بود.

photo_2_2023-08-03_11-01-41
photo_2023-08-03_11-18-30

تولید ادوات کشاورزی

  • ساخت انواع ماشین آلات کشاورزی از قبیل قطعات کمباین
  • ساخت قطعات ماشین آلات راهداری و ماشین آلات معدنی
  • کلیه اقلام قطعات با متریال مناسب و با کیفیت طبق نیاز مشتری ساخته می شود و به همین دلیل ماندگاری مناسبی دارد

اخبار و مقالات